8 серпня завершився прийом документів для вступників на базі загальної освіти, які претендують на місця держзамовлення.

Відтак, за даними, оприлюдненими на офіційному сайті ЄДЕБО, Державний податковий університет увійшов до топ-20 закладів вищої освіти за рекомендаціями на навчання за рахунок державного бюджету в рамках широкого конкурсу.

Державний податковий університет цього року став лідером в Україні за кількістю рекомендацій на бюджет за такими спеціальностями:

• 071 «Облік і оподаткування» — 3 місце серед 65 вишів;
  • 081 «Право» — 7 місце серед 63 закладів вищої освіти;
  • 072 «Фінанси, банківська справа, страхування, фондові ринки» — 17 місце серед 68 ЗВО;
  • 073 «Менеджмент» — 13 місце серед 108 ЗВО.

Крім того, за спеціальністю 122 «Комп'ютерні науки» університет зайняв 25 місце серед 129 вишів, які отримали рекомендації на бюджет за широким конкурсом.

Дякуємо кожному вступнику за довіру!