В. о. ректора Державного податкового університету Дмитро Серебрянський та директорка ліцею № 245 «Гелікон» Оболонського району м. Києва Вікторія Садовніченко уклали угоду про співрацю між навчальними закладами, основним завданням якої є об’єднання спільних зусиль задля розвитку учнів випускних класів та підготовки молоді до університетського навчання.

Документ було підписано за участі представників та директора ННІ права Василя Топчія.

Під час зустрічі сторони обмінялися думками, досвідом та окреслили вектори подальшої взаємодії, спрямовані на реалізацію спільних проєктів для підвищення якості підготовки учнівської молоді та розвитку освітнього потенціалу нашої країни.

У рамках співпраці планується, що частина практичних занять для здобувачів освіти ліцею відбуватиметься у навчальних лабораторіях університету.

Варто зазначити, що цьогоріч наші викладачі вже проводять лекції з «Основ правознавства» для учнів 11 класів ліцею.

Одразу після підписання Меморандуму для гостей університету — учнів ліцею — провели практичні заняття у формі судових засідань, учасниками яких стали старшокласники.