З 3 по 25 січня за ініціативи студентів і викладачів Факультет податкової справи, обліку та аудиту тривав збір коштів для того, щоб порадувати наших захисників, які боронять країну на напрямку Бахмут. Акція проходила під назвою «Таємний Санта для військового», що в подальшому, переконані, стане традиційною.

Цей сюрприз був організований для 3-ої окремої штурмової бригади 1-го дивізіону 3-ої  батареї, яка зараз знаходиться в самій гарячій точці воєнних подій.

Раді повідомити, що подарунки вже дійшли нашим мужнім захисникам.

Новою поштою були відправлені: побутові речі, термобілизна, смаколики, прилади нічного бачення, книги, засоби гігієни, малюнки, записки та молитовники.

Долучилися до збору студенти та адміністрація всіх 5 факультетів та інститутів ДПУ. Всього було зібрано 19 подарунків.
Наші герої щиро зраділи!

У свою чергу ми теж вдячні всім, хто взяв участь у заході і подарував свято тим, хто захищає нашу рідну неньку-Україну