Загалом було надано 51 одиниць мережевого обладнання та 8 блоків безперебійного живлення, які допоможуть забезпечити стабільну роботу локальної мережі та неперервну роботу всіх інформаційних систем та навчальних процесів в університеті.

Це вже не перший раз, коли компанія «Бест» стає надійним партнером Державного податкового університету в сфері оновлення мережевої інфраструктури. Раніше, вони подарували університету джерела безперервного живлення, що дозволило забезпечити стабільну та безперебійну роботу локальної мережі. Така підтримка від ТОВ Компанія «Бест» забезпечує ефективну роботу університету.

Університет дякує телекомунікаційному провайдеру ТОВ Компанія «Бест» за їхню підтримку та небайдужість. Віримо, що завдяки єдності і підтримці наших друзів та партнерів, ми зможемо подолати будь-які виклики, що стоять перед нами.

Разом досягнемо успіху!