За результатами 39-тої Міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар’єра — День студента 2023» Державний податковий університет отримав Гран-прі у номінації «Імплементація онлайн інструментів для ефективного впровадження змішаного навчання в закладах вищої освіти». Також сертифікат автора за перемогу в конкурсі з тематичної номінації «Імплементація онлайн інструментів для ефективного впровадження змішаного навчання в закладах вищої освіти під час дії воєнного стану» отримала кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізичного виховання, спорту та здоров’я Факультету соціально-гуманітарних технологій та менеджменту Зоя Діхтяренко.

Пишаємося черговими досягненнями та продовжуємо працювати для розвитку вищої освіти.

Довідково:

Цьогоріч у 39-тій Міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – День студента 2023» взяли участь 102 заклади освіти з України, Німеччини, Польщі, Чехії, Литви та Румунії. У межах виставки в онлайн-форматі відбувся 61 захід: конференції, презентації, семінари, круглі столи та майстер-класи, які проводили українські та іноземні учасники. За два дні роботи виставки сайт українських закладів освіти відвідало понад 3500 унікальних відвідувачів.

Сторінка Податкового університету на сайті виставки.