Прийом документів на вступ нещодавно розпочався, а наш університет сьогодні зустрічає молодь з багатьох областей країни.

Миколаївська, Вінницька, Волинська, Рівненська, Херсонська, Житомирська, Київська, Хмельницька, Сумська, Полтавська — географія наших вступників різноманітна.

І хоча подання заяв і документів відбувається через електронний кабінет, багато вступників відвідують ДПУ, аби познайомитися з навчальним закладом особисто, відчути його неповторну атмосферу й на власні очі побачити місце, де планують жити та навчатися наступні кілька років.

Можна лише уявити той колорит, що створить спільнота майбутніх студентів, які вже цієї осені вийдуть на аудиторне навчання.

Чекаємо у великій родині ДПУ та робимо все можливе, щоб ви легко та комфортно подолали відстань між вступником і студентом.

Команда фахівців ДПУ працює для вас шість днів на тиждень: підтримуємо, консультуємо, допомагаємо інформаційної бажаємо кожному вступнику знайти та здійснити свій шлях до успіху в рідній Україні!

Поділіться, з якого мальовничого куточка нашої неповторної країни саме Ви?