Отримані генератори дозволяють організувати безперебійну навчальну й управлінську діяльність вишу на випадок довготривалого відімкнення електроенергії у місті. Резервні джерела живлення додатково забезпечуватимуть електроенергією навчальні корпуси, котельню, що дасть змогу утримувати в теплі усю побутову інфраструктуру університету. Зокрема, світло будуть мати кафедра військової підготовки та їдальня.

Необхідно відзначити, що генератори є власністю університету. В умовах кількаденних блекаутів це життєво необхідна та дефіцитна річ.

Також керівництво університету планує використовувати отримані генератори не лише на користь освітян, а й з метою підтримки жителів Ірпінської громади. Вже напрацьовано декілька ініціатив, які незабаром анонсуємо.

Адміністрація університету, науково-педагогічний колектив, співробітники висловлюють щиру подяку благодійникам за «теплий подарунок» для університету.