23 жовтня відбулася онлайн-зустріч в. о. ректора Державного податкового університету (ДПУ) Дмитра Серебрянського з очільницею Державної податкової служби (ДПС) Тетяною Кірієнко. Під час якої  було обговорено напрями співпраці, реалізацію спільних проєктів та започаткування нових.

Тетяна Кірієнко зазначила, що ДПС цінує співпрацю з Державним податковим університетом та бачить її як перспективну для спільних заходів.

Наразі у ДПУ та ДПС мають декілька спільних проєктів, зокрема, підвищення кваліфікації фахівців на базі закладу вищої освіти. Також податківці беруть участь у заходах зі студентами та діляться практичним досвідом у сфері оподаткування.

Іншим напрямом співпраці є удосконалення архітектури та наповнення розділу "Онлайн-навчання", який почав функціонувати на вебпорталі ДПС з квітня 2023 року. Представникам університету пропонують долучитися до формування цього ресурсу шляхом співавторства матеріалів роз'яснювального характеру.

Нагадаємо, "Онлайн-навчання" - це навчальний проєкт для платників, в якому зібрано корисну податкову інформацію.