Інформація для вступників від МОН

МАЙЖЕ 100 ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ВЖЕ ПІДТВЕРДИЛИ УЧАСТЬ У ПІЛОТНОМУ ПРОЄКТІ ДЕРЖАВНИХ ГРАНТІВ: ДЕТАЛІ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ

Наразі 99 державних та приватних закладів з різних регіонів України долучилися до пілотного проєкту із запровадження державних грантів.

Важливо: перелік ЗВО постійно оновлюється та поступово збільшуватиметься. Тому радимо стежити за оновленням на офіційному сайті Державного підприємства «Інфоресурс» Вступ–2024 за покликанням.

Нагадуємо, що цього року вступники на контракт уперше зможуть отримати державний грант. Державний грант — це можливість для вступників, які здобуватимуть першу вищу освіту за кошти фізичних або юридичних осіб, отримати від 15 тисяч грн і більше на рік для покриття частини вартості навчання.

Умови отримання державного гранту:

• перше здобуття вищої освіти;
  • вступ у 2024 році для здобуття першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (або магістра медичного, ветеринарного, фармацевтичного спрямування) після школи або коледжу;
  • денна або дуальна форма навчання;
  • результати НМТ з будь-яких двох предметів з оцінками не менше як 150 балів (грант першого рівня) або не менше ніж 170 балів (грант другого рівня);
  • вибір закладу освіти, що уклав договір з МОН про участь у проєкті.

Коли можна подавати заяву на отримання гранту?

Одразу після успішного зарахування через е-кабінет вступника з 5 вересня до 31 жовтня 2024 року.

Детальніше ознайомитися з особливостями отримання державних грантів.