8 лютого в.о. ректора Державного податкового університету Дмитро Серебрянський та директор Дипломатичної академії України Геннадій Надоленко підписали Угоду про взаємовигідне співробітництво спрямоване на:

• розвиток професійних компетентностей здобувачів вищої освіти та працівників дипломатичноï служби України, підвищення кваліфікації викладачів;
  • здійснення прикладних наукових досліджень у сфері політики, економiки, безпеки, оборони та - міжнародних відносин;
  • використання спільного досвіду з організації та здійснення професійної пiдготовки кадрів.

Учасниками підписання договору стали: директор Навчально-науковий інститут права ДПУ Василь Топчій та заступник директора ДАУ Олександр Кириченко.

Переконані, що ця співпраця буде плідною і перші кроки до її реалізації вже зроблені.