У рамках підписаного Меморандуму про співпрацю між Державним податковим університетом та The University of Alabama (UAB - The University of Alabama at Birmingham) 🇺🇦🇺🇸 організовано та проведено зустріч представників Факультет податкової справи, обліку та аудиту ДПУ: заступника декана факультету податкової справи, обліку та аудиту з навчально-методичної роботи Алли Савченко та заступника декана з міжнародної та наукової діяльності Марини Скорик з професором Стівеном Хамфрісом.

Сторони домовились про:

• Проведення спільних лекції у режимі онлайн між фахівцями факультету та представниками Університету Алабама.
  • Створення онлайн літньої школи Бізнесу для студентів Університету Алабама та Державного податкового університету.

Захід провели за ініціативи центру міжнародного співробітництва та розвитку.