Забезпечення проведення іспитів на рівень володіння державною мовою в Україні належить до компетенцій Національної комісії зі стандартів державної мови, яка відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» є центральним органом виконавчої влади зі спеціальним статусом, діяльність якого спрямована на збереження та розвиток державної мови через встановлення стандартів державної мови і методів перевіряння рівня володіння державною мовою, необхідного для набуття громадянства чи зайняття визначених законами посад.

На офіційному вебсайті Комісії користувачі можуть знайти:

‒ перелік спеціально уповноважених установ (організацій), які проводять

іспити на рівень володіння державною мовою;

‒ інформацію про актуальні іспитові майданчики та наявні вільні місця;

‒ рекомендації щодо правил реєстрації для складання іспиту на визначення рівня володіння державною мовою;

‒ рішення Комісії про встановлення результатів іспиту, видачу державного сертифіката;

‒ видані Комісією державні сертифікати про рівень володіння державною мовою;

‒ зразки іспитових завдань.

Ресурси розміщені на офіційному вебсайті Комісії, доступному за покликанням: https://mova.gov.ua/.

Нагадуємо, що у Державному податковому університеті відновлено проведення іспитів на визначення рівня володіння державною мовою 💙💛.

Реєстрація на іспит відбувається в електронній формі за посиланням: www.exam.mova.gov.ua на сайті Національної комісії зі стандартів державної мови.

Іспитова локація в Державному податковому університеті знаходиться в корпусі L за адресою: м. Ірпінь вул. Садова 86 а, ауд. 15.