Державний податковий університет продовжує активно підтримувати захисників нашої країни, не лише ініціюючи благодійні акції, а й шляхом надання приміщення громадській організації «Берегині з Ірпеня». Волонтерки з початку повномасштабного вторгнення працюють у стінах університету, безупинно плетуть маскувальні сітки для українських воїнів, що допомагають берегти техніку і життя наших захисників на передовій.

За сприяння благодійній діяльності команда Громадської організації «Берегині з Ірпеня» відзначила колектив університету та вручила Подяку очільнику ДПУ Дмитру Серебрянському за активну благодійну діяльність, небайдужість та допомогу захисникам України.

Сьогодні вся Україна має бути єдиною у прагненні до перемоги над ворогом, адже разом ми здолаємо будь-які труднощі на шляху до свободи та незалежності.

Дякуємо «берегиням» за роботу, за внесок у наближення перемоги України. Вашу працю, людяність та свідомість за патріотизм неможливо переоцінити.

Разом до мрії — до перемоги!