Сьогодні кожен свідомий громадянин переймається питанням своєї участі у боротьбі з ворогом та наближення Перемоги. Студенти ДПУ також активно долучаються до ініціатив щодо підтримки захисників нашої держави, зокрема діяльності волонтерського руху ГО "БЕРЕГИНІ З ІРПЕНЯ", які щоденно працюють на базі нашого Університету — плетуть маскувальні сітки, виготовляють окопні свічки, в'яжуть теплі шкарпетки, передають смаколики для військових на фронті — своєю працею допомагають наблизити перемогу України.

І сьогодні вони дізнались про значущість такої роботи безпосередньо від військового 118-ї Окремої механізованої бригади під час зустрічі з ним. За словами військового, маскувальні сітки оберігають наших військових від «очей» ворожої розвідки, і роблячи непомітними, дають час та можливість виконувати необхідні дії, та навіть рятують життя. Це додаткове свідчення того, що разом ми сильні і внесок кожного важливий.

З готовими сіткам військовим були передані теплі шкарпетки, батончики з сухофруктів та дитячі малюнки.

Наближаємо Перемогу разом!