Шановні друзі!
15 грудня відзначається День працівників суду України і 17 грудня - День працівника державної виконавчої служби України.
Вітаємо усіх причетних до судової і виконавчої справи!
Від компетентності, сумлінності, неупередженності державних виконавців залежить своєчасність і повнота виконання судових рішень, а відтак-забезпечення дотримання прав та свобод громадян.
Колектив університету, науково-педагогічні працівники навчально-наукового інституту права роблять все необхідне, щоб підготувати до майбутньої професії висококваліфікованих юристів, які гідно служитимуть українському державному правосуддю.
Бажаємо успіхів колегам-правознавцям в їх відповідальній і почесній праці щодо виховання юристів за засадах честі і гідності. Бажаємо наукових досягнень, здійснення планів.
Україна була і є незалежною, правовою та непохитною Державою. Слава Україні!