Цьогрічна зустріч випускників відбудеться 4 червня 2022 року! Чудова традиція проводити зустріч випускників навчального закладу саме у першу суботу червня започаткована нашими попередниками десятки років тому. Стимулом зустрітися з одногрупниками, викладачами, рідною Альма-матер є щемне почуття великої родини, яке з роками не згасає, а тільки множиться. Сьогодні, коли країна охоплена війною, ще гостріше постає потреба впевнитися на власні очі, що місто, де промайнули курсантські роки, пролетів час безтурботного студентського життя, залишилися дорогі серцю спогади, нескорене і живе. Місто-герой Ірпінь, а з ним і наш університет впевнено повертається до мирного сьогодення. Символічно, що цьогорічна зустріч відбудеться у 101-шу річницю навчального закладу на 101-й день російсько-української війни за незалежність і свободу України. Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з вами, дорогі випускники! Державний податковий університет як зразковий сучасний заклад вищої освіти вкотре засвідчить вам свою спроможність забезпечувати потреби українського суспільства у фахівцях найвищого рівня. Місце зустрічі: Державний податковий університет, площа перед корпусом С, вул. Університетська, 31, м. Ірпінь. Реєстрація з 10:00.

Чекаємо на вас у рідній Альма-Матер!