18 вересня 2023 року відповідно до рішення виборчої комісії стартував виборчий процес органів студентського самоврядування Державного податкового університету.

28 вересня відбудеться головна частина – Конференція здобувачів вищої освіти на якій відбудуться вибори студентського парламенту Університету, а також уповноваженого з прав здобувачів вищої освіти ДПУ – так званого студентського омбудсмена.

Представники студентського активу залучаються до конференції трудового колективу, вченої ради Університету та  факультетів і навчально-наукових інститутів. Також голови студентських рад, за потреби, беруть участь у нарадах структурних підрозділів закладу вищої освіти.

Студентський актив проводить зустрічі з ректором і проректорами з тих питань, які найбільше цікавлять здобувачів вищої освіти. Студентські ради факультетів і навчально-наукових інститутів мають свої плани роботи та проводять різноманітні заходи, активно залучаються до проведення Днів відкритих дверей інститутів та факультетів, проводять різноманітні конкурси, виставки, спортивні змагання тощо.

Самоврядування дозволяє почути думку студентів Університету й врахувати її для якості  освітнього процесу.

Тому не будь байдужим!!! Студентське самоврядування ДПУ чекає саме на тебе!!!