Свято справедливості та гуманності відзначають 15 грудня працівники судової справи України. Це професійне свято людей, основною місією яких є захищати права та свободи громадян, незалежно від їхньої статі, віку, поглядів.
Весь колектив університету, та, в першу чергу, адміністрація та викладачі навчально-наукового інституту права прикладають всіх зусиль, щоб зі стін закладу вищої освіти виходили високопрофесійні фахівці-юристи, які б гідно служили верховенству права, розвитку України на засадах демократичної, правової держави та лишалися вірними складеній присязі й ідеалам справедливості.
Зичу численній спільноті працівників, причетній до роботи в судах, а насамперед нашим педагогам-юристам - талановитих студентів, скорішої перемоги і настання справедливого миру, а до того ж міцного здоров’я, життєвої енергії та професійних успіхів! Нехай правосуддя завжди тріумфує, нехай закон і чесність правлять країною.

в. о. ректора Дмитро Серебрянський