Так розпочався сьогоднішній день в Державному податковому університеті, який став співорганізатором ІХ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЇ «Фінансова система країни: тенденції та перспективи розвитку».

Викладачі та студенти Факультету фінансів та цифрових технологій активно долучилися до конференції та надіслали понад 50 наукових праць.

Конференція проходила в режимі онлайн на базі кафедри фінансів, обліку і аудиту Національного університету «Острозька академія», до якої долучилися понад 150 учасників.

Пленарне засідання конференції розпочалося цікавими виступами спікерів, серед яких: знані науковці, вчені, представники різних вишів:

• Опарін В. М., доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансів Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.
  • Лютий І. О., доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансів Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
  • dr Paweł Dziekański, Department of Economics and Finance; Jan Kochanowski University in Kielce (Poland); dr hab. Andrzej Pawlik, prof UJK Department of Economics and Finance; Jan Kochanowski University in Kielce (Poland).
  • Пасічник Ю. В., доктор економічних наук, професор, головний науковий співробітник відділу соціально-економічного розвитку сільських територій Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» Національної академії аграрних наук України.
  • Крупка М.І., доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансів, грошового обігу та кредиту Львівського національного університету імені Івана Франка.
  • Корнєєв В. В., доктор економічних наук, професор, завідувач відділу фінансової політики Державного науководослідного інституту інформатизації та моделювання економіки.
  • Осача О. О., доктор економічних наук, професор, професор кафедри обліку і аудиту Національного університету водного господарства та природокористування.
  • Шевцова О. Й., доктор економічних наук, професор професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара.
  • Баранник Л. Б., доктор економічних наук, професор, професор кафедри соціального забезпечення та податкової політики Університету митної справи та фінансів.
  • Дем’янчук О. І., доктор економічних наук, доцент, професор кафедри фінансів, обліку і аудиту Національного університету «Острозька академія».

Виконувачка обов’язків декана факультету фінансів та цифрових технологій, к.е.н., доцент, Рябокінь Марина Валеріївна також долучилася до засідання із  цікавою темою "Інноваційні технології в публічних фінансах України".

Далі учасники розійшлися дискутувати по секціям за такими тематичними напрямками :

- Розвиток фінансово-кредитних відносин в ринкових умовах;

- Фінансово-бюджетний механізм та його вплив на розвиток економіки;

- Податки та податкова політика у фінансовій системі країни;

- Фінанси суб’єктів господарювання у фінансовій системі;

- Економічні відносини України в глобалізаційних процесах;

- Теорія і практика обліково-аналітичного забезпечення суб’єктів господарювання;

- Актуальні питання економіко-математичного моделювання та інформаційних технологій у фінансах.

По результатам буде сформовано електронний збірник матеріалів конференції.

Дякуємо організаторам та учасникам заходу за чудовий день наповнений новими знаннями!

Міцно тримаємо науковий фронт разом із НЕЗЛАМНИМ Податковим університетом!