Державний податковий університет налаштував шеринг документів через Дію для автоматичного заповнення договору про навчання. Тепер абітурієнтам достатньо надіслати копію ID-картки чи закордонного паспорта через Дію і не потрібно нічого вносити вручну.

Для цього абітурієнту потрібно лише мати паспорт у Дії та активувати Дія.Підпис.

Як це працює?

1. Працівник університету надсилає абітурієнту посилання на спеціальний електронний кабінет.
  2. Абітурієнт переходить за посиланням, обирає документ, яким хоче поділитися: ID-карткою або закордонним паспортом, та натискає «Поділитись документом».
  3. Абітурієнта автоматично переадресує у Дію для підтвердження запиту на відправку копії документа. Його потрібно підписати Дія.Підписом.
  4. Після цього абітурієнту потрібно  повернутись у електронний кабінет, натиснути «Перевірити дані», обрати спеціальність і освітню програму.
    І це все, автоматично сформується документ договору, який можна переглянути та завантажити.

ДПУ активно підтримує і впроваджує цифровізацію у всі сфери діяльності університету, що сприяє створенню сучасного освітнього середовища і доступу до новітніх технологій як для студентів, так і викладачів.