Міському голові м. Ірпінь Олександру Григоровичу Маркушину з нагоди
Дня місцевого самоврядування

Шановний Олександре Григоровичу!

Ректорат, викладачі, співробітники і студенти Державного податкового університету щиро вітають Вас, у Вашій особі всіх працівників Ірпінської міської ради з Днем місцевого самоврядування! Громада здавна була в Україні особливою формою організації суспільства. Сьогодні місцеве самоврядування є основою народовладдя і свободи. Приємно відзначити, що наш вищий навчальний заклад і міська рада спільно працюють над формуванням у молоді і громади демократичного світогляду. Ми формуємо у студентів відчуття господарів своєї країни на правових засадах і якісних знаннях. Саме університет і міська рада в змозі разом розбудувати, відбудувати та зробити наше місто ще більш привабливим і відомим в Україні й за кордоном.

Сподіваємося на спільну продуктивну співпрацю.

Бажаємо Вам та Вашим колегам міцного здоров’я, наснаги, звершень у добрих справах на благо України та Ірпіньської громади!

З повагою,

ректорат