Це свято було започатковане Міжнародною організацією праці, мета якої – просувати охорону робітників.

У цей день ми пам'ятаємо про важливість безпеки на робочому місці та прагнемо зробити наше оточення безпечнішим. Відповідальність за організацію безпеки праці у Податковому університеті покладена на відділ охорони праці. Ключовою задачею якого є розроблення певних методів і заходів щодо убезпечення працівників, унеможливлення їх смертності на робочих місцях.

Дякуємо службі, яка організовує максимальну безпеку та порядок.

Бажаємо й надалі сумлінно виконувати свої обов'язки.

Нехай кожен працівник та студент нашого університету буде захищеним від будь-яких небезпек.

Важливо завжди пам'ятати про основний та ключовий інструктаж, що проводиться для працівників.

Нагадаємо!

• Ознайомтеся з технологічним процесом тої чи іншої установки та її призначенням, пам'ятайте про безпечну організацію власного робочого місця.
  • Спробуйте передбачити небезпечні ситуації, що можуть виникнути протягом робочого дня. Ознайомтеся з інструментами, які плануєте використовувати під час роботи. Варто бути обізнаним у правилах їхнього використання.
  • Перевірте справність обладнання.
  • Запам'ятайте інструктаж із техніки безпеки та вивчіть відповідні прийоми виконання роботи.
  • Ознайомтеся з планом евакуації в разі надзвичайної ситуації, а також майте на увазі, де знаходяться всі необхідні речі для порятунку життя під час виробничого інциденту.

Всім безпечної праці! Зі святом!