У межах святкування Міжнародного дня студентів, студенти факультету фінансів та цифрових технологій організували Благодійний аукціон, під час якого вдалося зібрати 12 000 грн. Отримані кошти волонтерський відділ Факультету передав громадській організації "Берегині з Ірпеня" на закупівлю матеріалів та смаколиків для військових.

Протягом 17 місяців ГО «Берегині з Ірпеня» активно працюють на базі нашого університету. Вони щоденно виготовляють маскувальні сітки, окопні свічки, в'яжуть теплі шкарпетки та надсилають смаколики на фронт. Невтомна щоденна праця волонтерок спрямована на підтримку наших захисників.

Наші студенти активно долучаються до волонтерської діяльності берегинь не лише фізично, а й матеріально, надаючи фінансову підтримку.

Якщо ви бажаєте пожертвувати кошти, можете надіслати їх на картку:
Або ж - приєднатися до діяльності громадської організації за адресою:
вулиця Університетська, 31, м. Ірпінь, Київська область, корпус С.

Наближаємо Перемогу разом!