Державний податковий університет вітає всіх причетних до наукової спільноти зі святом!

Цей урочистий День нагадує нам про значущість наукових досягнень та їхню ключову роль у вдосконаленні нашого світу, адже науковий прогрес завжди був глобальним напрямком руху людства до побудови успішного майбутнього.

Сьогодні висловлюємо глибоку повагу та вдячність за внесок кожного науковця і освітянина у розвиток науки, технологій і світогляду, що змінює світ! Ваша наполеглива й творча праця є невід'ємною частиною вирішення складних проблем, розкриває нові перспективи та горизонти знань, впливає на соціальну перспективу й виховання молодих науковців.

Тому бажаємо вам нескінченного натхнення, успіхів у всіх наукових напрацюваннях, успішного поступу на шляху досягнення ваших цілей!

Державний податковий університет пишається тим, що може з впевненістю називати себе Центром наукової спільноти!

Нехай цей день єднає нас та поглиблює співпрацю в науковому співтоваристві.

Принагідно Державний податковий університет та Рада молодих вчених запрошує всіх бажаючих взяти участь в ХІV Міжнародній науково-практичній конференції на тему «Трансформація фіскальної політики в умовах євроінтеграції», яка відбудеться 8 грудня 2023 року на базі нашого ЗВО.

Ця конференція стане своєрідною комунікаційною платформою для обміну думками, розвитку співробітництва та об’єднання на шляху інтернаціоналізації науки, оскільки співорганізаторами конференції є:

  • Scientific Center of Innovative Research (Естонія);
  • WSHIU Academy of Applied Sciences (Польща);
  • Moldova State University (Молдова);
  • Mykolas Romeris University (Литва);
  • Batumi Shota Rustaveli State University (Грузія) та інших!

Будемо вдячні за ваш внесок у формування сучасної фіскальної політики України в умовах євроінтеграції!