16 жовтня 2023 року о 13:00 з використанням платформи google-meet була проведена звітно-виборча конференція голови наукового товариства факультету податкової справи, обліку та аудиту.

На конференції були присутні всі члени наукового товариства, декан факультету податкової справи, обліку та аудиту, д.е.н., професор Краєвський Володимир Миколайович, заступник декана з навчально-організаційної роботи Кітченко Марина Іванівна та координатор наукового товариства факультету, завідувач кафедри економічної політики, к.е.н., доцент Скорик Марина Олегівна.

На конференції було заслухано звіт Ляшок Тетяни Олександрівни за період з 14 вересня 2021 року по 16 жовтня 2023 року.

Команда наукового товариства дякує Тетяні за організацію роботи товариства. Навіть в період дистанційного навчання команді вдалося організовувати інтелектуально-розважальні ігри та брати участь у конкурсах наукових робіт і показувати найкращі результати.

Також, під час конференції було заслухано претендентів на голову наукового товариства і проведено голосування за кандидатів.

Новим очільником стала Скакодуб Анастасія Ігорівна, здобувач вищої освіти першого (бакалаврського) рівня, групи ОББ-23-2.

Факультет податкової справи, обліку та аудиту щиро вітає Анастасію в своїй команді та бажає їй успіхів, натхнення, креативності, наполегливості у роботі та навчанні.