в.о. заступника декана з навчально-методичної роботи А.М. Савченко розповіла здобувачам всі тонкощі дистанційного навчання і провела інструктаж з реєстрації на платформі moodle, в АСУ. В.о. заступника декана з навчально-організаційної роботи М.І. Кітченко розповіла всі організаційні моменти та організувала  здобувачів для відвідування наукової бібліотеки Державного податкового університету де здобувачі змогли оформити читацькі квитки та отримати навчальні посібники. Відповідальна на факультеті за наукову роботу та міжнародну діяльність М.О. Скорик розповіла про можливості для здобувачів в реалізаціїї своїх ідей у наукових проєктах.
Команда факультету податкової справи, обліку та аудиту радо вітає здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня з тим, що вони зробили правильний вибір і обрали незламний Державний податковий університет. Ми впевнено будемо крокувати вперед для того, щоб стати успішними в майбутньому. Отримуйте зннання із задоволенням і пам'ятайте, що ніхто і ніщо і саме головне НІКОЛИ не переможе нашу державу!!! Дякуємо ЗСУ за можливість ділитися своїми знаннями і отримувати знання і досвід.