Гарант освітньо-професійної програми «Облік, податковий аудит та бізнес-аналітика» - Савченко Алла Миколаївна провела зустріч із здобувачами вищої освіти першого (бакалаврського) рівня.

Алла Миколаївна наголосила, що кожен здобувач вищої освіти Державного податкового університету відповідно до статті 62, пункт 15 Закону України «Про вищу освіту» має право на вибір навчальних дисциплін у межах, передбачених відповідною освітньою програмою та навчальним планом, в обсязі, що становить не менше як 25 % загальної кількості кредитів ЄКТС, передбачених для даного рівня вищої освіти. В Університеті дана процедура регламентована «Положенням про реалізацією права на вільний вибір навчальних дисциплін здобувачами вищої освіти Державного податкового університету». Також, на слайдах наочно продемонструвала покрокову інструкцію.

З каталогом вибіркових дисциплін можна ознайомитись на офіційному сайті університету у вкладці «Освіта – Організація освітнього процесу – Каталог вибіркових дисциплін», силабуси можна знайти на сторінці кафедри аудиту та економічного аналізу в розрізі ОПП «Облік, податковий аудит та бізнес-аналітика».