1 травня 2024 року, здобувачі вищої освіти факультету податкової справи, обліку та аудиту за освітньо-професійними програмами «Облік, податковий аудит та бізнес-аналітика», «Економіка підприємства», «Податкова справа в системі державного контролю» мали можливість поспілкуватися з тимчасово повіреним у справах Італії в Україні (заступником Посла Італії) Франческо Пеше (Francesco Pesce), який завітав до Державного податкового університету.

Зокрема здобувачі вищої освіти цікавилися академічною мобільністю за підтримки посольства Італії, питаннями відбудови ДПУ та підтримки України.

Франческо Пеше підкреслив, що студенти ДПУ - це майбутнє України і зауважив, що він приємно вражений активністю наших студентів.

Дякуємо пану Франческо Пеше за те, що завітав до нашого університету та поспілкувався зі студентами.

Р. S. Офіційний візит відбувся в рамках кампанії, організованої Представництвом Європейського Союзу в Україні щодо відвідування дипломатичними представництвами навчальних закладів України задля ознайомлення з ними.