6 листопада відбулася зустріч наукового товариства факультету податкової справи, обліку та аудиту. Левову частку присутніх склали студенти першого курсу.

Відкрила зустріч координатор наукового товариства факультету податкової справи,обліку та аудиту, к.е.н., доцент – Скорик Марина Олегівна яка розповіла про важливість студентської наукової діяльності в Державному податковому університеті.

Головна мета – заохотити студентів до наукових досліджень і нових відкриттів, до участі у наукових конкурсах та проєктах.

Голова наукового товариства факультету – Скакодуб Анастасія, обговорила зі студентами план роботи товариства.

Команда наукового товариства має амбітні плани, адже ми амбітні, розумні, активні, креативні, красиві, сміливі, мрійливі, перспективні та цілеспрямовані...

Дякуємо нашим Захисникам та Захисницям за можливість жити та навчатися!