Гарантуємо драйвове і пізнавальне студенське життя.
Перший семестр працюємо дистанційно, ділимося з вами своїми знаннями через moodle, Zoom і Google meet.
Вступник не втрачай свій шанс навчатися і розвиватися разом з факультетом податкової справи, обліку та аудиту в Державному податковому університеті.
Проводимо підготовку фахівців за наступними освітньо-професійними програмами, які є акредитованими Національним агентством забезпечення якості вищої освіти та за трьома рівнями вищої освіти:
Перший (бакалаврський) - "Облік, податковий аудит та бізнес-аналітика", "Податкове консультування"
Другий (магістерський) - "Облік і оподаткування в управлінні підприємницькою діяльністю", "Державний аудит; судово-економічна експертиза у фінансових розслідуваннях", "Управлінський облік та бізнес-аналітика", "Податкове консультування", "Фіскальне адміністрування", "Економіка міста та регіону"
Третій (освітньо-науковий) - "Облік і оподаткування".
Команда факультету крокує в ногу з часом і у підготовці фахівців орієнтується на сучасний ринок праці. У результаті успішної співпраці з Державною податковою службою України та Державною аудиторською службою України здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівня мають змогу навчатися за дуальною формою, тобто поєднують очне навчання в університеті та практичну оплачувану роботу.
Разом ми всі переможемо!!! Відбудуємо не лише університет, а і Україну!!!