Увага! Увага!!! З 20 ЖОВТНЯ ДО 20 ЛИСТОПАДА СІМА запрошує вас взяти участь у цікавому і вже відомому багатьом проекті - інтернет-версії AICPA/CIMA Business Game. В цій вікторині використані і перероблені в інтерактивну серію питань кейси компанії «Pixx-wizz»* (вже відомій з попередніх етапів гри, але з новими задачами і питаннями), кращі практики світових організацій, посилання на відповідні сторінки на веб-сайт та учбовий план AICPA/CIMA.

Посилання на гру.

Це стане для Вас чудовою нагодою познайомитись з СІМА та її кваліфікацією, а також взяти участь у рішенні реальних питань та проблем, що постають перед сучасним бізнесом.

Гра складається з 12 питань з варіантами відповідей. Прохідний рівень – 9 правильних відповідей.

Кожен учасник має надати адресу електронної пошти, ім'я, університет, факультет/спеціальність і рік.

По закінченню гри гравець отримає сертифікат про участь, а також лист електронною поштою з інструкцією, як розмістити свій знімок з сертифікатом на Facebook з #CIMA.

СІМА-Україна також відзначить накрайщих гравців та розмістить інформацію про них на своїх сторінках у соц. мережах.