Ділимося з вами прекрасною новиною, що за ініціативи в.о. ректора Дмитра Миколайовича Серебрянського, 17 лютого 2023 року на базі Державного податкового університету відбулася зустріч із представниками Державної податкової служби та випускниками університету.

Основний меседж - знайомство і запрошення на роботу випускників.

15 здобувачів вищої освіти факультету податкової справи, облік та аудиту пройшли міні-співбесіду та залишили своє резюме.

Такі заходи є ефективними то ж вирішили проводити їх щороку.

Р.S. Навчатися в Державному податковому університеті – це круто!!! А якщо ти навчаєшся на факультеті податкової справи, обліку та аудиту – ти крутий і саме ти можеш поєднати теоретичну частину навчання з практичною та ще й оплачуваною роботою.

Згідно Наказу Міністерства освіти і науки України № 850 від 23.09.2022 р. підготовка відбувається за освітніми програмами «Державний аудит; судово-економічна експертиза у фінансових розслідуваннях» спеціальність 071«Облік і оподаткування» та «Фіскальне адміністрування», спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».