Здобувачі вищої освіти факультету податкової справи, обліку та аудиту, а саме: Дзюбінський Ілля, Махновець Ілля, Нігай Анна, Шепшинська Вікторія, Тананаєв Дмитро є учасниками Клубу спортивно-бального танцю «Адажіо».

18 грудня саме вони у складі КСБТ «Адажіо» представили Україну на World Championship Formation Latin 2023 у Гонконгу, де представили номер під назвою «Незламні».

Команда факультету щиро вітає учасників КСБТ «Адажіо». Пророблена титанічна робота над собою, яка принесла такі прекрасні результати. Бажаємо не зупинятися на досягнутому, ніколи в собі не сумнівайтесь, будьте здорові, успішні, яскраві. Ви – неймовірні.

Щиро дякуємо за пророблену роботу тренеру - Катерині Сяломон-Міхєєва (доцент факультету податкової справи, обліку та аудиту) та Віталій Салямон (старший викладач факультету соціально-гуманітарних технологій, спорту та реабілітації).

Разом до перемоги!!! Так тримати!!!