Директор Департаменту трансфертного ціноутворення Державної податкової служби України - Катерина Володимирівна Риженкова, 9 листопада 2023 року провела лекцію для здобувачів вищої освіти факультету податкової справи, обліку та аудиту, в рамках навчальної дисципліни «Трансфертне ціноутворення». Лекція відбулася в приміщенні Державної податкової служби України.

Здобувачів вищої освіти супроводжував декан факультету податкової справи, обліку та аудиту, д.е.н., професор Краєвський Володимир Миколайович та д.е.н., професор кафедри фіскального адміністрування Швабій Костянтин Іванович.

Лекція була досить жвавою, здобувачі вищої освіти із захопленням слухали лектора та задавали питання. По закінченню лекції відбулася екскурсія.

Дякуємо Катерині Володимирівні за виділений час, за те, що поділилася досвідом з майбутніми податківцями.

З нетерпінням чекатимемо на наступні зустрічі!