10 квітня 2024 року за підтримки Міністерства фінансів України, Державної податкової служби України та А1 Consulting з метою популяризації податкової проблематики серед молоді в Державному податковому університеті відбувся фінал Всеукраїнської студентської олімпіади з оподаткування.

Раді повідомити вам, що участь в Олімпіаді взяли 598 студентів із 107 навчальних закладів. У фінал вийшли 20 студентів з 16 навчальних закладів України.

Фінал пройшов у змішаному форматі, 9 студентів були офлайн та 11 онлайн. На завершальному етапі у фіналі вони презентували свої рішення, відстоюючи свою позицію та відповідаючи на численні питання членів журі, які перевіряли не лише правильність вирішення кейсів, а й вміння мислити критично, тримати удар, моделювати ситуації та швидко орієнтуватись, бути впевненим, спираючись на свої глибокі знання.

Журі зацікавлено розглядало роботи кожного учасника, активно ставило додаткові питання, і, як зазначив керуючий партнер А1 Consulting Володимир Чижиков, чим цікавіші були відповіді, тим важче було відпускати доповідача.

За результатами Олімпіади найбільшу кількість балів отримали:

• І місце – Віталій Трегубенко (Чорноморський національний університет імені Петра Могили);
  • ІІ місце – Катерина Хмеленко (Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ);
  • ІІІ місце – Ірина Грицюк (КНЕУ імені Вадима Гетьмана).

Призери отримали цінні подарунки, а саме - iPhone 15.

Всі фіналісти були відзначені сертифікатами учасників. Навчальні заклади отримають подяки від в.о. ректора Дмитра Серебрянського. Також, студентам відкрилася можливість стажування в престижній консалтинговій компанії.

Факультет податкової справи, обліку та аудиту вітає і свої студентів, які вийшли у 20-ку найкращих знавців, а саме: Шаповалова Максима (ОПП «Облік, податковий аудит та бізнес-аналітика») та Тушинську Тетяну (ОПП «Міжнародне оподаткування»). Ми пишаємося вами.

Вітаємо всіх переможців та дякуємо всім учасникам за участь.