Стабільний психологічний стан, вміння виокремити першочергові важливі речі, здатність розставляти пріоритети - це риси, що позитивно характеризують і молоду людину і фахівця своєї справи!!!

Саме 22.02.2024 р. за координації відділу молодіжної політики та соціальної роботи в Державному податковому університеті здобувачі вищої освіти факультет податкової справи, обліку та аудиту працювали з психологом Наталіяєю Давиденко.

Вже з І курсу виявляються та моніторяться профільним відділом у прямій співпраці з кураторами академічних груп студенти з психологічними травмами, особистісними проблемами та в цілому діти з групи ризику.

Сьогодні ж студенти самоврядних структур факультету працювали з тематикою «Вміння формувати команду», що позитивно вплине на реалізацію в подальшому їх ідей та планів.

Дякуємо пані Наталії за співпрацю.