Щороку, 1-го вересня ми зустрічалися з вами, наші дорогі студенти. День 1-го вересня завжди особливо урочистий, адже саме з нього починається незвіданий, пізнавальний і, водночас, нелегкий шлях до нових звершень, до самостійного студентського життя.
Нинішнє 1-ше вересня відрізняється від усіх попередніх, ви продовжуєте отримувати знання онлайн. Навчатися онлайн – це в тисячі разів складніше для кожного учасника освітнього процесу. Однак, ми знаємо, що скоро ми зустрінемося під мирним небом.
Вітаємо колег з Днем знань і бажаємо міцного здоров’я, терпіння, натхнення, благополуччя, а здобувачам вищої освіти – наполегливості,  упевненості у своїх силах, легкого підкорення нових освітніх вершин. Нехай новий навчальний рік принесе нам нові знання і таку омріяну перемогу над агресором.
Впевнені, що наша наполегливість стане запорукою успіхів в майбутньому!
Пам’ятайте, Ви –  майбутнє України!!! Вам відбудовувати Україну!!!
Разом до перемоги! Разом до нових вершин!