22 січня Україна відзначає День Соборності, присвячений об'єднанню України, яке відбулося у 1919 році.

Соборність України — це єдність усіх українців навколо головних ідей нашого майбутнього.

Війна стала випробуванням єдності українців. Ми гідно його проходимо — боремося, підтримуємо армію. Поступово відновлюємо зруйноване. Тисячі добровольців захищають країну, тисячі волонтерів допомагають армії, мільйони громадян щодня донатять на Збройні Сили України.

Факультет податкової справи, обліку та аудиту, Державного податкового університету обʼєднав здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників з кожного куточка України. Сьогодні кожному з нас болить, болить душа за долю Батьківщини. Нас хочуть розʼєднати, відібрати святе - наш дім, наші міста, а ми вкотре доводимо, що ми єдині.

«Нас накрило, та ми маєм крила!

Та ми маєм волю,

Не впадуть вітрила наші!

Засліпило, та ми маєм крила!

Та ми маєм віру, та ми маєм силу!

Маєм крила!»

Вітаємо з Днем Соборності України та бажаємо єдиного духу народу, великої сили та могутності, міцної дружби та щирої допомоги, взаємоповаги та розуміння, вірних цілей та високих прагнень, одного чистого та мирного неба на всіх!

Детальніше: Facebook