Під час святкування Міжнародного Дня студента було оголошено переможців конкурсу «Кращий студент Державного податкового університету - 2023». Здобувачі вищої освіти факультету податкової справи, обліку та аудиту здобули перемогу в наступних номінаціях:

• «Кращий студент – культурно-мистецький діяч» - Шепшинська Вікторія, здобувач вищої освіти другого (магістерського) рівня за освітньо-професійною програмою «Державний аудит; судово-економічна експертиза у фінансових розслідуваннях»;
  • «Кращий студент науковець» - Судак Валерія, здобувач вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за освітньо-професійною програмою «Облік, податковий аудит та бізнес-аналітика»;
  • «Волонтер року» - Шаповалов Максим, здобувач вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за освітньо-професійною програмою «Облік, податковий аудит та бізнес-аналітика».

Переможців конкурсу були нагороджені відзнаками та цінними подарунками від партнерів.

Вітаємо переможців і бажаємо вам залишатися завжди такими завзятими та наполегливими.