25 березня 2024 року відбулося урочисте нагородження переможців та учасників Конкурсу учнівських та студентських творчих робіт присвячених 67-річчю підписання Римського договору 1957 року як важливого етапу формування Європейського Союзу.

Конкурс проводився в рамках Проєкту Жан Моне Модуль «Управління в ЄС та політика європейської інтеграції», що реалізує Чорноморський національний університет імені Петра Могили.

Мета Конкурсу – поширення інформації про розвиток ЄС серед шкільної та університетської молоді, створення умов для розвитку активної громадянської позиції, успішної соціалізації, творчої самореалізації учнівської молоді.

На Конкурс надійшли 46 творчих робіт з трьох номінацій:

• Номінація 1. «Країни-підписанти Римського договору та їх роль в європейській інтеграції» - ЕСЕ – 20 робіт (4 учнівських і 16 студентських творчих робіт);
  • Номінація 2. «Римський договір 1957 року» Логотип (турболого) – 12 робіт (6 учнівських і 6 студентських творчих робіт);
  • Номінація 3. «Видатні особи європейської інтеграції» Вірш або малюнок (колаж) – 14 робіт (5 учнівських і 9 студентських творчих робіт).

За результатами оцінки творчих робіт членами експертної комісії переможцями Конкурсу серед студентів стали здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня факультету податкової справи, обліку та аудиту: Блюс Ірина, Скакодуб Анастасія та Богданевич Анна отримали сертифікати учасників конкурсу.

НОМІНАЦІЯ 2. ЛОГОТИП (Турболого)

• ІІІ МІСЦЕ – Медвецька Наталія, освітньо-професійна програма «Податкова справа в системі державного контролю», науковий керівник, к.е.н., доцент кафедри адміністрування податків - Прокопенко І. А.

НОМІНАЦІЯ 3. ВІРШ або МАЛЮНОК (КОЛАЖ)

• І МІСЦЕ – Скорик Вікторія,
  • ІІ МІСЦЕ – Урніш Вікторія, освітньо-професійна програма «Облік, податковий аудит та бізнес-аналітика», науковий керівник, к.е.н., доцент, завідувач кафедри економічної політики та сталого розвитку – Скорик М. О.

Переможці конкурсу нагороджені брендовою продукцією (термочашки, пляшки для води, брендові сумки і блокноти) та подарунковими сертифікатами Розетки.

Учасники Конкурсу, керівники творчих робіт та заклади освіти були нагороджені сертифікатами учасника, сертифікатами про підвищення кваліфікації та грамотами.