З метою залучення молодих учених і талановитої студентської молоді до осмислення актуальних проблем податкової політики України Рада молодих вчених Державного податкового університету провела конкурс наукових робіт та наукових статей з податкової проблематики.

Здобувачі вищої освіти факультету податкової справи, обліку та аудиту долучилися до конкурсу у двох номінаціях: «Наукові роботи» та «Наукові статті».

Вітаємо:

• Андрух Ольгу, здобувачку першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, кафедри облікових технологій та бізнес-аналітики (гр.ОББ-21-4с, 4 курс), яка здобула перше місце у номінації «Наукові роботи». Науковий керівник – Остапенко Яна Олександрівна, к.е.н., доцент.
  • Моргуненко Артема, здобувача третього (освітньо-наукового) рівня за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» кафедра обліку та консалтингу, за зайняте друге місце  у номінації «Наукові статті». Науковий керівник – Сторожук Тетяна Миколаївна, к.е.н., доцент.
  • Колокольник Ангеліну, здобувачку другого (магістерського) рівня вищої освіти, кафедри фіскального адміністрування (гр.ФМФА-22-1, 5 курс), яка зайняла третє місце у номінації «Наукові статті». Науковий керівник – Тучак Тетяна Володимирівна, к.е.н., доцент.

Вітаємо з перемогою і від чистого серця бажаємо ніколи не збавляти обертів і завжди впевнено прагнути тільки вперед.