У Державному податковому університеті на факультеті податкової справи, обліку та аудиту навчається цілеспрямована молодь, яка в майбутньому зробить успішну кар'єру. Тож їх успіхи цілком закономірні. Та й ментори, які плекають молоду зміну науковців, усіляко підтримують та заохочують до навчання. Тож стати іменним стипендіатом не лише почесно, але й досить відповідально.

І на початку другого семестру 2022-2023 навчального року визнання за свої успіхи у навчанні, виконанні наукової та організаційної складової навчального процесу отримали здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня факультету податкової справи, обліку та аудиту за освітньою програмою "Облік, податковий аудит та бізнес-аналітика".

Тож команда факультету радо вітає із призначенням академічної стипендії Президента України – Гаврилюк Вікторію Юріївну та із призначенням персональної стипендії Університету – Горелик Дарину Сергіївну.

Бажаємо нових перемог та подальших успіхів у навчанні!!!