26 лютого 2024 року 195 випускників факультету податкової справи, обліку та аудиту отримали свої дипломи про вищу освіту, з них: 27 отримали диплом з відзнакою.

• Вітання випускники приймали від почесних гостей:
  • голова Державної аудиторської служби України - Алла Басалаєва;
  • заступника міністра аграрної політики та продовольства України - Людмила Шемелинець;
  • виконуючий обов'язки першого заступника Голови Державної податкової служби України - Владислав Бугасов;
  • директор департаменту освіти і науки Київської обласної військової адміністрації -Ярослава Тростянська;
  • керуюча партнерка ТОВ «МікСтар» - Тетяна Пирог;
  • головний редактор Всеукраїнської професійної газети «Все про бухгалтерський облік» пані Зоя Слободянюк;
  • директор Ірпінського фахового коледжу економіки та права - Оксана Пілевич.

В. о. ректора Дмитро Серебрянський звернувся до випускників з вітальним словом та вручив відзнаки від ректора та вручив дипломи з відзнакою майбутнім податківцям, економістам, обліковцям, аудиторам.
Ректор подякував «кожному випускнику та науково-педагогічному персоналу за те, що вірили в наш університет», а також подякував ЗСУ, «завдяки яким продовжується навчання й відбуваються наші випускні зустрічі».
З вітальним словом виступив декан фаультету – Володими Краєвський, який привітав всіх випускників та команду факультету і запросив випускників спробувати свої сили за третім (освітньо-науковим рівнем) вищої освіти за спеціальністю - 051 «Економіка» тьа 071 «Облік та оподаткування».

Випускники факультету  податкової справи, обліку та аудиту зібрали 29 тисяч гривень на підтримку ЗСУ, перерахувавши кошти на купівлю FPV-дронів, амуніцію для військових та купівлю авто.
Під час урочистостей для всіх присутніх було підготовано музичний дарунок від Яни Шпак, здобувача вищої освіти другого (бакалаврського) рівня та від ансамблю «Соломія» танцювальним номером привітали випускників клуб спортивно-бального танцю «Адажіо».