01.03.2023 р. для 89-ти здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня факультету податкової справи, обліку та аудиту завершився черговий знаковий етап у житті, в руках омріяний диплом, попереду кар’єрні злети і особисті перемоги.

Впевнені, що назавжди у ваших серцях залишаться теплі спогади про Державний податковий університет.

Дорогі наші випускники! Ви – гордість навчального закладу, ви – гордість факультету, ви – молодь і від вас залежить майбутнє нашої держави, ви – наша історія. Адже саме 01.03.2023 р. вперше отримали дипломи магістри за дуальною формою навчання з Державною аудиторською службою, втретє дипломи магістрів отримали здобувачі за дуальною формою навчання з Державною податковою службою України. Майже всі випускники працевлаштовані.

Загадуємо бажання, щоб ваша життєва стежина була легкою та цікавою, в серці нехай панує мир і спокій. Реалізації задумів, Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги та невичерпної енергії!!! Любимо і цінуємо кожного з вас!!!