Шановні випускники-бакалаври 2022!!! Прийміть найщиріші вітання від професорсько-викладацького складу факультету податкової справи, обліку та аудиту.
Чотири роки тому ви приїхали до мальовничого міста Ірпінь навчатися у Державному податковому університеті. Так вже влаштоване наше з вами життя, що хороший час завжди пролітає швидко. Ось так само швидко і пролетів час  навчання в університеті. Ви стали студентами, а тепер тримаєте в своїх руках результат клопіткої роботи - диплом бакалавра. У стінах нашої Альма-матер ви отримали необхідні знання, навички, дорогоцінний досвід, зустріли своїх найкращих друзів, товаришів, коханих, реалізували себе у науковій, міжнародній, громадянській та творчій діяльності.
Бажаємо вам наснаги та успіху на життєвому шляху, упевненості у власних силах, витримки й наполегливості в досягненні поставленої мети, а також не забувати свій рідний факультет. Продовжуйте навчання упродовж всього життя і не зупиняйтесь. Навчайтеся! Тільки тоді ви будете завжди успішними і затребуваними спеціалістами. Пам'ятайте, що ми чекаємо на вас на наших магістерських програмах. Ви - майбутнє нашої держави!!!