17.01.2023 р. відбувся позачерговий з’їзд делегатів Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України.

ФПБАУ є дійсним членом Міжнародної федерації бухгалтерів, силами якої розробляється професійна етика, міжнародні стандарти обліку і звітності для державного сектору та освітні програми для професійних бухгалтерів. У свою чергу, освітні програми та вимоги до професійних бухгалтерів є основою сучасних освітніх програм у підготовці фахівців з бухгалтерського обліку. Саме тому науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти факультету податкової справи, обліку та аудиту, Державний податковий університет, є постійними членами ФПБАУ та дотримуються високих стандартів професійної етики.

На з’їзді делегати обговорили та прийняли нову редакцію Статуту ФПБАУ та обговорили план заходів на 2023 рік.

Приємною новиною стало обрання декана факультету податкової справи, обліку та аудиту, д.е.н., професора, Краєвського В.М., очільником регіонального відділення ФПБАУ в Київській області. Щиро вітаємо та бажаємо ентузіазму, наснаги, з впевненістю ставити нові цілі та досягати успіхів у популяризації спеціальності 071 «Обліку і оподаткування», факультету податкової справи, обліку та аудиту, Державного податкового університету.