10 вересня 2024 року відбувся перший в історії функціонування освітньо-наукової програми «Облік і оподаткування» публічний захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії (PhD) аспіранта кафедри обліку і консалтингу ДПУ Муравського Олександра Юрійовича на тему: «Облік і контроль операцій трансфертного ціноутворення на засадах податкового комплаєнсу». Науковий керівник: професор, д.е.н., декан факультету податкової справи, обліку та аудиту Державного податкового університету – Краєвський Володимир Миколайович.

Дисертаційне дослідження присвячене концептуалізації теоретико-методичного та прикладного механізму обліку і контролю операцій трансфертного ціноутворення на засадах податкового комплаєнсу для побудови якісно нового рівня відносин в системі «суб’єкти господарювання – податкові органи».

При обговорені дисертаційного дослідження, загальну позитивну оцінку дисертації Олександра Муравського надали фахівців з тематичного напрямку дисертації у складі разової спеціалізованої вченої ради:

Голова ради – доцент, доктор економічних наук, професор кафедри облікових технологій та бізнес-аналітики Державного податкового університету – Юрій Ігоревич Мискін;

Офіційні опоненти:

• професор, доктор економічних наук, завідувач кафедри інформаційних систем в управлінні та обліку Державного університету «Житомирська політехніка» – Сергій Федорович Легенчук;
  • професор, доктор економічних наук, професор кафедри обліку і аудиту Національного університету водного господарства та природокористування – Світлана Олексіївна Левицька,

а також рецензенти:

• доцент, кандидат економічних наук, завідувач кафедри економічної політики та сталого розвитку Державного податкового університету – Марина Олегівна Скорик;
  • доцент, кандидат економічних наук, доцент кафедри облікових технологій та бізнес-аналітики Державного податкового університету – Надія Володимирівна Параниця.

На підставі відкритого голосування спеціалізована вчена рада одноголосно присудила Муравському Олександру Юрійовичу ступінь доктора філософії з галузі знань 07 «Управління та адміністрування» за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування».

Щиро вітаємо Олександра Юрійовича, наукового керівника – Володимира Миколайовича, та весь науково-педагогічний колектив, що реалізує освітньо-наукову програму!