5 жовтня 2023 року відбувся круглий стіл на тему «Бухгалтерський облік суб’єктів державного сектору: проблеми практики та професійної підготовки».

Захід було проведено в онлайн режимі з використанням платформи zoom.  Організаторами круглого столу виступили Міністерства фінансів України, Державний податковий університет, Науково-дослідний інститут фінансової політики, факультет податкової справи, обліку та аудиту.
82 учасники з 12 закладів вищої освіти України, зокрема:

• Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана;
  • Державний університет "Житомирська політехніка";
  • Державний податковий університет;
  • Волинський національний університет ім. Лесі Українки;
  • Ужгородський національний університет;
  • Західноукраїнський національний університет;
  • Національний університету водного господарства та природокористування;
  • Центральноукраїнський національний технічний університет;
  • Миколаївський національний аграрний університет;
  • Університет Григорія Сковороди в Переяславі;
  • Національний університет «Чернігівська політехніка»;
  • Національний лісотехнічний університет України.

До обговорення також долучились співробітники інших установ, зокрема Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки», та УДКС України у Глобинському районі Полтавської області, а також інші зацікавлені особи.

Після вітального слова, виголошеного в.о. проректора з наукової роботи Державного податкового університету О.М. Смірнової було заслухано та жваво обговорено доповідь директора Департаменту методології бухгалтерського обліку та нормативного забезпечення аудиторської діяльності Міністерства фінансів України, члена Ради нагляду за аудиторською діяльністю, доктора філософії Л.В. Гапоненко.

Також неабиякий інтерес викликали доповіді:

• професора, д.е.н., д.н.д.у., завідувача кафедри національної безпеки, публічного управління та адміністрування Державного університету "Житомирська політехніка" С.В. Свірко;
  • професора, д.е.н., завідувача кафедри обліку і оподаткування Волинського національного університету ім. Лесі Українки І.Б. Садовської;
  • професора, д.е.н., професора кафедри аудиту Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана Ю.Б. Слободяник;
  • професора, д.е.н., гол. наук. співробітника відділу дослідження публічних фінансів науково-дослідного інституту фінансової політики Державного податкового університету С.В. Бардаша;
  • професора, л.е.н., декана факультету податкової справи, обліку та аудиту Державного податкового університету В.М. Краєвського;
  • професора, д.е.н., професора кафедри інформаційних систем в управлінні та обліку Державного університету "Житомирська політехніка" Л.В. Чижевської;
  • доцента, к.е.н., доцента кафедри обліку і аудиту ДВНЗ "Ужгородський національний університет" М.В. Яцко.