14 травня 2024 року відбулося засідання за круглим столом в рамках III Міжнародної науково-практичної конференції «Синергетичні драйвери розвитку обліку, податкового аудиту та бізнес-аналітики». Захід відбувся у змішаному форматі в Державному податковому університеті. Організатори: Факультет податкової справи, обліку та аудиту та Науково-дослідний інститут фінансової політики. Модератор заходу – Краєвський Володимир Миколайович, декан факультету податкової справи, обліку та аудиту, д-р екон. наук, професор.

На початку засідання до всіх учасників звернувся Дмитро Серебрянський, в. о. ректора Державного податкового університету, канд. екон. наук, доцент, с.н.с., який наголосив на важливості таких заходів та подякував за сприяння та підтримку в проведенні подібних заходів нашим незмінним стейкхолдерам: Міністерству фінансів України та Державній податковій службі.

Також з вітальним словом виступив Данило Гетманцев, голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, д-р юрид. наук, професор.

Тетяна Каменська, голова Аудиторської палати України, сертифікований аудитор, сертифікований внутрішній аудитор Гільдії професійних внутрішніх аудиторів України, д-р екон. наук, доцент. До речі,під час заходу було підписано договір про співпрацю між Аудиторською палатою України та Державним податковим університетом.

Вітала учасників і наш стейкхолдер - Валентина Легка, виконавчий директор Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України.

Основні спікери: Катерина Риженкова, директор Департаменту трансфертного ціноутворення Державної податкової служби України; Віта Форсюк, радник голови Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку з правових питань; Тетяна Потопальська, член експертної ради при Міністерстві фінансів України щодо підготовки узагальнюючих податкових консультацій, консультант з податків і зборів АТ «НАЕК «Енергоатом»; Віталій Синявський, головний спеціаліст відділу трансфертного ціноутворення Департаменту міжнародного оподаткування Міністерства фінансів України; Володимир Метелиця, професор кафедри обліку та консалтингу Державного податкового університету, д-р екон. наук, с. н. с.; науковий співробітник відділу структурного розвитку фермерських господарств і сільських територій (структурних змін), Лейбніц-Інститут аграрного розвитку в країнах з перехідною економікою (IAMO), м. Галле (Заале), Німеччина; Олена Сушкова, проєктний асистент в Українському департаменті Фундації ERSTE, Гостьовий/Запрошений дослідник в Інституті австрійського і міжнародного податкового права Віденського університету економіки і бізнесу; Володимир Чижиков, старший науковий співробітник відділу дослідження міжнародної податкової конкуренції Науково-дослідного інституту фінансової політики Державного податкового університету; Андрій Благодушко, заступник директора з обліку і звітності – головний бухгалтер ТОВ «Самсунг РнД Інститут Україна», Сергій Кучеренко, керівник Департаменту консалтингу ТОВ «Кейнас-Консалтинг», Борис Мельничук, завідувач відділу контролю Інспекції із забезпечення якості Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю, канд. екон. наук, с. н. с.; Ніна Матвієнко, практикуючий спеціаліст з міжнародного оподаткування, LL.M.: Міжнародне та Європейське податкове право (університет ELTE, Будапешт), асистуючий менеджер департаменту International Tax в KPMG (Німеччина)

Олександра Смірнова, проректор з наукової роботи Державного податкового університету, канд. екон. наук, доцент, с. н. с. виступила із заключним словом та подякувала всім гостям за цікаву дискусію та актуальні теми.

Програма заходу