Довгоочікувана і така хвилююча зустріч. Так, саме сьогодні, 27 вересня 2022 року, в аудиторії нескореного Податкового університету зайшли здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівня факультету податкової справи, обліку та аудиту. Їх радо зустрічав декан, завідувачі кафедр, гаранти освітніх програм разом з науково-педагогічними працівниками факультету.
Звичайно, в такий складний час не всі змогли доєднатися до очного спілкування і саме тому, для них було організовано зустріч онлайн.
Ми обговорили всі організаційні моменти освітнього процесу (moodle, АСУ) і в повній готовності робимо перший крок у навчальний рік, який розпочинаємо дистанційно. Цей крок емоційно важкий, однак ми знаємо, що це крок у наше світле майбутнє, в майбутнє де треба буде багато працювати на відбудову України.